ثبت نام و درخواست نمایندگی

همه ما دوست داریم درآمد خوبی داشته باشیم تا در رفاه و آرامش زندگی کنیم و بابت آینده نگرانی نداشته باشیم. اما معمولا درگیر کارهایی هستیم که وقت زیادی ازمون میگیره و درآمدش هم چنگی به دل نمیزنه.

خبر خوب اینکه در وقت های آزاد و بعد از ساعت کاری هم میشه کار کرد و پول درآورد حتی خیلی بیشتر از کار اول و تمام وقتمان !!

اعطا نمایندگی بیمه باران

کار نمایندگی بیمه چیست؟

نماینده بیمه شخصی است که به نمایندگی از طرف شرکت بیمه خود طرح های مختلف و مزیت ها و عملکرد بیمه نامه ها را به اطلاع افراد دیگر میرساند و با نیازسنجی و ارایه راه حل مناسب بیمه نامه میفروشد و کارمزد دریافت میکند. در زیر تعدادی از سوالات پرتکرار شما را پاسخ داده ایم.

هزینه راه اندازی کسب و کار نمایندگی بیمه؟

برای همکاری در فروش بیمه شما هزینه ای پرداخت نمیکنید. به رایگان آموزش میبینید و تا رسیدن به موفقیت از شما حمایت میشود. حتی الزامی به راه اندازی دفتر هم ندارید و برای گسترش کسب و کارتان تسهیلات دریافت میکنید.

این کسب و کار قانونی است؟

فروش بیمه بصورت کاملا قانونی و مطابق قوانین بیمه مرکزی صورت میگیرد. سابقه کار شما در سامانه سنهاب بیمه مرکزی ثبت میشود و درآمد شما مطابق آیین نامه شورای عالی بیمه پرداخت میشود.

این کار بازاریابی است؟

شغل نمایندگی بیمه دارای جایگاه اجتماعی بسیار بالایی است و مدل بازاریابی و فروش در این شغل به نحوی که به شما آموزش داده میشود نه مراجعه درب به درب مغازه ها و خانه هاست و نه بصورت تلفنی.

چه بیمه هایی را میتوانم بفروشم؟

هیچ محدودیتی در فروش انواع بیمه نخواهید داشت. فروش همه انواع بیمه از همه شرکت های بیمه امکان پذیر است. (ثالث بدنه درمان عمر و …) با این حال ما به شما آموزش میدهیم در کدام رشته های بیمه ای و با چه استراتژی متمرکز شوید تا بیشترین و مطمئن ترین درآمد را داشته باشید.

فروش بیمه چقدر وقت میخواهد؟

در زمان های فراغت و بیکاری میتوانید کار کنید حتی با روزی یکی دوساعت وقت گذاشتن هم به درآمد خوب میرسید. البته هرچه بیشتر برای آموزش و فروش وقت بگذارید درآمد شما افزایش پیدا میکند. احتمالا به زودی به مرحله ای میرسید که شغل بیمه را به شغل اول و تمام وقت خود انتخاب میکنید

از کجا شروع کنم؟

فرم زیر را پر کنید و منتظر تماس کارشاس بیمه باران باشید.

نمایندگی جنرال بیمه باران

شرایط عمومی اخذ نمایندگی حقیقی
(مطابق آیین‌نامه شماره 75 شورای عالی بیمه)

تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران
اعتقاد به اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور
داشتن گواهی پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم (برای آقایان)
نداشتن سوء پیشینه کیفری موثر و همچنین نداشتن سابقه محکومیت به جرائم نامبرده شده در ماده 64 قانون تاسیس بیمه مرکزی ج.ا.ایران
عدم اعتیاد به مواد مخدر
عدم حجر
داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته بیمه (و یا سایر رشته ها با گرایش بیمه) بدون نیاز به داشتن سابقه کار بیمه‌ای، یا حداقل مدرک کارشناسی در رشته‌های مرتبط (شامل اقتصاد، امور مالی، حسابداری، آمار، مدیریت و حقوق) با یک سال سابقه کار بیمه‌ای فنی و تخصصی، یا حداقل مدرک کارشناسی در سایر رشته ها با دوسال سابقه کار بیمه‌ای فنی و تخصصی، یا حداقل مدرک تحصیلی دیپلم با سه سال سابقه کار بیمه‌ای فنی و تخصصی.
موفقیت در آزمون نمایندگی بیمه مرکزی ج.ا.ایران
گذراندن دوره کارآموزی به مدت 15 روز اداری در شرکت بیمه برای متقاضی نمایندگی حقیقی.

نمایندگی بیمه های زندگی بیمه باران

شرایط عمومی اخذ نمایندگی تخصصی فروش بیمه زندگی
(مطابق آیین نامه شماره 96 شورای عالی بیمه)

تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران
اعتقاد به اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور
داشتن گواهی پایان خدمت وظیفه عمومی یا هر نوع معافیت قانونی در مدت قرارداد نمایندگی (برای آقایان)
داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم
نداشتن سوء پیشینه و محکومیت کیفری موثر
عدم اعتیاد به مواد مخدر
طی دوره آموزشی نظری و عملی مورد تایید شرکت بیمه و اخذ گواهینامه مربوطه
موفقیت در آزمون نمایندگی فروش بیمه مرکزی ج.ا.ایران

تکمیل فرم ثبت نام نمایندگی بیمه باران