بیمه ترنم باران

بیمه ترنم باران

چرا بیمه ترنم باران؟ وجود شرایط تورمی در سالهای گذشته ممکن است شما را به فکر پس انداز دارایی های نقدی تان انداخته باشد اما بهترین شیوه پس انداز در این شرایط خاص کشور چیست؟ اولین راه حل، معمولا سپرده گذاری در بانک و دریافت سود ماهانه است که با وجود سود اندک بانکی معمولا افراد به دنبال گزینه های مناسب تری جهت سرمایه گذاری هستند که سودی بالاتر از نرخ تورم داشته باشد تا بتوانند حداقل، ارزش دارایی های خود را حفظ کنند.

در میان راه کار های متنوع سرمایه گذاری، استقبال از سرمایه گذاری های پرریسک نیز در کشور ما کاملا مشهود است که شاید بتوان دلیل آن را سود های نجومی مقطعی این بازارها دانست. اما تجربه سالهای گذشته نشان داد افرادی که بدون تجربه و تخصص کافی وارد این بازار ها شده اند نه تنها موفق به حفظ ارزش دارایی خود یا کسب سود نشده اند؛ بلکه در مواردی کل سرمایه خود را نیز از دست داده اند. آیا شما یا اطرافیانتان از این دست تجربه ها داشته اید؟

راه حل سرمایه گذاری موفق چیست؟

آیا میتوان آرامش و تضمین بانک را در کنار سودآوری بالا در بازار های تخصصی، هم زمان تجربه کرد؟ شرکت بیمه زندگی باران با معرفی طرحی جدید و انحصاری به نام بیمه نامه ترنم باران با اخذ مجوز های لازم از بیمه مرکزی ایران این راه کار ارزشمند را به صنعت بیمه کشور معرفی کرده است. در این طرح، سرمایه گذاران علاوه بر دریافت تضمین سود بین 10 تا 16 درصد متناسب با طرح انتخابی، هر شش ماه یک بار در سود حاصل از سرمایه گذاری های بیمه باران سهیم می شوند.

سود مشارکت در منافع بیمه باران در سال کذشته برابر با 54 درصد و در شش ماه نخست امسال 20 درصد اعلام و به حساب بیمه گذاران واریز شده است. شرکت بیمه باران بیمه‌ نامه ترنم را به شما پیشنهاد می‌کند تا در شرایط دشوار اقتصاد امروز کشور، پس‌انداز خود را به‌ ­درستی سرمایه‌ گذاری کنید و بر ارزش آن بیفزایید.

بیمه مستمری باران محصول دیگری از بیمه باران است که با نگاه تخصصی به موضوع مدیریت ریسک بازنشستگی مرفه و مدیریت وجوه پس اندازی توسط شرکت بیمه باران برای اولین بار به صنعت بیمه کشور معرفی شده است.

مدت بیمه ترنم باران چند سال است؟

نرخ تورم بالا در کشور، جذابیت سرمایه گذاری های بلند مدت 10 تا 30 ساله را کم کرده و اکثر سرمایه گذاران به دنبال سرمایه گذاری کوتاه مدت و میان مدت هستند. بیمه باران نیز با نگاه دقیق به شرایط کشور و خواست سرمایه گذاران، بیمه نامه ترنم را در 5 طرح کوتاه مدت و زود بازده معرفی نموده است.

در اقتصاد فعلی کشور، پیش بینی های بلند مدت دارای اشتباه محاسباتی زیادی است و مشتری نمی تواند تخمین درستی از قدرت خرید سرمایه و منافع بیمه نامه، در پایان مدت آن داشته باشد

در این طرح ها هراندازه که مدت زمان بیمه‌ نامه بیشتر شود، نرخ سود فنی علی‌الحساب و نرخ سود مشارکت در منافع نیز بیشتر خواهد بود.

طرح های بیمه نامه ترنم باران

  • طرح ترنم 1 با سود تضمینی ۱۰ درصد به مدت ۱ سال
  • طرح ترنم 2 با سود تضمینی ۱۱ درصد به مدت ۲ سال
  • طرح ترنم 3 با سود تضمینی ۱۳ درصد و علی الحساب ماهانه ۱۸ درصد به مدت ۳ سال
  • طرح ترنم 4 با سود تضمینی ۱۴ درصد و علی الحساب ماهانه ۱۸ درصد به مدت ۴ سال
  • طرح ترنم 5 با سود تضمینی ۱۶ درصد و علی الحساب ماهانه ۲۲ درصد به مدت ۵ سال

سود تضمینی بیمه ترنم چقدر است؟

سود تضمینی یا (نرخ بهره فنی علی الحساب) که مبنای محاسبه حق بیمه، ذخایر و منافع این بیمه نامه می باشد، تا سقف 16 درصد روزشمار بوده و به صورت سالانه سود مرکب سازی می شود. این سود در تمام سالهای بیمه نامه بصورت خطی (بدون کاهش) اعمال می شود و درصد معقولی از سود نسبت به حق بیمه خالص پرداختی را تضمین می نماید.

سود مشارکت در منافع چیست؟

ﻃﺒﻖ ﺗﻌﺮﯾﻒ، ﺳﻮد ﻣﺸﺎرﮐﺖ در ﻣﻨﺎﻓﻊ، ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ ﺳﻮد ﻣﺎزاد ﺑﺮ ﻧﺮخ ﺑﻬﺮه ﻓﻨﯽ ﻋﻠﯽاﻟﺤﺴﺎب اﺳﺖ ﮐﻪ ﻧﺎﺷﯽ از ﻣﻮﻓﻘﯿﺖﻫﺎی ﺳﺮﻣﺎﯾﻪﮔﺬاری ﺑﺎران از ﻣﻨﺸﺎء ذﺧﺎﯾﺮ رﯾﺎﺿﯽ ﺣﺎﺻﻞ ﺷﺪه و در ﻣﻘﺎﻃﻊ زﻣﺎﻧﯽ ﻣﺸﺨﺺ، ﺣﺪاﻗﻞ 85 درﺻﺪ آن ﺑﻪ ذﺧﯿﺮه رﯾﺎﺿﯽ بیمه گذاران افزوده می شود و حداکثر 15 درصد آن نیز سهم باران می باشد. ﺳﺮﻣﺎﯾﻪﮔﺬاری از ﻣﻨﺸﺎء ذﺧﺎﯾﺮ رﯾﺎﺿﯽ ﺑﺎ ﻫﺪف اﮐﺘﺴﺎب ﺳﻮد ﻣﺸﺎرﮐﺖ در ﻣﻨﺎﻓﻊ ﺑﺮ اﺳﺎس ﺿﻮاﺑﻂ آﺋﯿﻦﻧﺎﻣﻪ ﺳﺮﻣﺎﯾﻪﮔﺬاری ﻣﻮﺳﺴﺎت ﺑﯿﻤﻪ (آﺋﯿﻦﻧﺎﻣﻪ ﺷﻤﺎره 97) اﻧﺠﺎم ﻣﯽﭘﺬﯾﺮد.

 

 

دانلود فرم پیشنهاد بیمه ترنم باران

دانلود فرم پیشنهاد بیمه ترنم باران

فرم پیشنهاد بیمه ترنم باران

نوشتهٔ پیشین
بیمه مستمری باران
نوشتهٔ بعدی
مهر باران

4 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

نمایندگی بیمه باران

اعطا نمایندگی بیمه باران
ثبت نام و درخواست نمایندگیتکمیل فرم ثبت نامهمه ما دوست داریم درآمد خوبی داشته باشیم تا در رفاه و آرامش…

بیمه مستمری باران

بیمه مستمری باران
چرا بیمه مستمری باران؟ همه ما در زندگی یک هدف داریم. زندگی در کمال امنیت، آرامش و شادی. اگرچه ممکن…


طنز رونق بازار کورس

روزی روزگاری در بلاد پارس، پدر و پسری قصد کردند همچو یاران دیگر سری به بازار کورس بزنند و به…

طنز بیت کورن

بیت کورن
روزی روزگاری در بلاد پارس، پدر و پسری سودای کسب روزی صدچندان کردند و قصد کردند به طمع کسب منفعت…